Dne 30. 5. 2024 se ve Slaném uskutečnilo krajské finále Plavecko-běžeckého poháru. Naši školu reprezentovali soutěžící – medailisté, kteří postoupili z boleslavského okresního kola. Bohuslav Tůma, Ondřej Vaňousek a Linda Máková z prvního stupně a Karel Prchlík, Kryštof Tůma a Bára Šrámková z druhého stupně. Všichni navíc tvořili společnou partu, neboť se znají z plaveckého oddílu. Mladší soutěžili v plavání na vzdálenost 50 m a v běhu na 500 m. Ti starší pak v plavání na 100 m a v běhu na 1 km. Časově náročné závody nakonec sice nepřinesly medaile, ale i tak naši žáci předvedli krásné výkony. Nejblíže medailím byla ve své kategorii Bára, která skončila na 6. místě a Linda na místě sedmém. Chlapci skončili ve druhé desítce. Všem moc děkujeme za reprezentaci školy.